Recept č: 1038 Polievka na zvýšenie imunity a energie

>> sobota 22. augusta 2020

PRÍZNAKY:

Syndróm nedostatku sleziny so zlým trávením, nedostatok chuti do jedla, strata hmotnosti alebo rast nádorov v zažívacom trakte.TERAPEUTICKÉ ÚČINKY:


Podporte slezinu a zlepšíte trávenie, protinádorový rast a zlepšíte imunitný systém, zdvihnite jangovú energiu a zlepšte qi.ZLOŽENIE: (2 dávky)

Kuracie mäso – 1 ks 

Hericium huba – 320 g

Kozinec blanitý koreň – 40 g

Zázvor - 3 plátky

Namočte huby s veľkým množstvom vody a odložte ich. Umyte kurča a nakrájajte na veľké kusy. Odstráňte kožu a tuk. Zohrejte 2 lyžice oleja v panvici alebo woku a vložte zázvor a kuracie mäso a smažte, až kým nie je mäso ľahko uvarené. Opláchnite bylinku. Vložte kurča, bylinu a zázvor do hrnca s asi 3 litrami vody a pridajte k varu. Odstráňte penu a olej na vrchu, znížte teplotu a 2 hodiny varte. Odstráňte bylinku. Opláchnite hubu, kým voda nie je čistá. Nakrájajte hubu na malé kúsky a pridajte ju do polievky a pokračujte v varení ďalších 30 minút. Pridajte soľ podľa chuti. Skonzumujte polievku, huby a mäso.

 POUŽITIE:

Tiež je vhodný na liečbu gastritídy.FOTOPrijímame predbežné prihlášky na kurz Liečivé byliny: lacofilo@gmail.com. Začíname 26 septembra 2020


Ukážka z kurzu

Zverejnenie komentára

  © Blogger template Simple n' Sweet by Ourblogtemplates.com 2009

Back to TOP